Team basisschool 't Maxend

Team basisschool 't Maxend

 

Overzicht personeelsleden

Ruth van der Pol-Lakwijk  Directeur directie@maxend.nl
Nicole v. Orsouw 

Teamcoördinator gr. 5 t/m 8

Hoogbegaafdheid specialist

nicole@maxend.nl
Janne Poort

Teamcoördinator gr. 1 t/m 4 

Leerkracht groep 3

janne@maxend.nl
Ilse van Bakel Intern begeleider gr 1 t/m 8 ilse@maxend.nl
Héléne Gilsing Leerkracht groep 1/2a helene@maxend.nl
Mireille van Sommeren Leerkracht groep 1/2a mireille@maxend.nl
Rita van Dooren  Leerkracht groep 1/2b rita@maxend.nl
Christel Mourmans  Leerkracht groep 1/2b christel@maxend.nl
Rianne van Santvoort Leerkracht groep 3 rianne@maxend.nl
Anouk vd Pas Leerkacht groep 4 anouk@maxend.nl
Janneke Romijnders Leerkracht groep 5/6 en ICT janneke@maxend.nl
Rick Timmermans Leerkracht groep 5/6 rick@maxend.nl
Bram van der Werdt Leerkracht groep 5/6 (lio) bram@maxend.nl
Elly Oosterholt Leerkracht groep 7 elly@maxend.nl
Jos van den Bogaart Leerkracht groep 4 en 7 jos@maxend.nl
Christel de Bruijn Leerkracht groep 6/8 christel.a@maxend.nl
Mariska van de Graaf Leerkracht groep 6/8 mariska@maxend.nl
Heidi Vervenne Onderwijsassistent heidi@maxend.nl
Jacqueline van de Graaf Administratie j.vdgraaf@maxend.nl
Annie van Lokven Conciërge annie@maxend.n

 

 

Leerkrachten die één dag of minder in een groep staan hebben geen groepsverantwoordelijkheid (zie bijlage richtlijnen groepsverantwoordelijkheid op de website).